< Poprzedni produkt

Wyciskacz do cytrusów Rotho
Następny produkt >

Wyciskacz do cytrusów Botti Cube zielony

Wyciskarka wolnoobrotowa Botti Silver Line

Kolekcja: Silver Line

635.00 zł
Gwarancja
3 lata
Szybka
dostawa
30 dni
na zwrot
darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • Wyjątkową wytrzymałość gwarantują wysokiej jakości materiały użyte do produkcji wyciskarki, dwa filtry ze stali nierdzewnej
  • Wygoda użytkowania - antypoślizgowe nóżki, wygodny uchwyt do przenoszenia
  • Dokładne wyciskanie - popychacz, dodatkowa tacka filtrująca, pojemny zbiornik na miąższ
Wyciskarka wolnoobrotowa - wydajność i styl

Stylowa wyciskarka wolnoobrotowa z serii Silver Line cieszy żołądek i oko, bardzo dokładnie wyciskając sok z owoców i warzyw. Gęsty sok, pełen zdrowych substancji, które w sokowirówkach szybkoobrotowych tracone są wraz z miąższem sączy się powoli w trosce o Twoje zdrowie.

Urządzenie pracuje wyjątkowo cicho i wydajnie wykorzystując silnik o mocy 250 W i prędkości obrotowej 33 obr/min. Wielki otwór wsadowy nie wymaga krojenia owoców na drobniutkie kawałki, co pozwala zaoszczędzić cenny czas potrzebny na ich przygotowanie. Przemyślana konstrukcja zwiększa wygodę użytkowania.

Dwa filtry siatkowe z wysokiej jakości stali nierdzewnej są wyjątkowo wytrzymałe i jednocześnie dbają o jakość soku. Komfortowo przygotujesz sok dla całej rodziny, ponieważ naczynie na sok ma pojemność aż 1000 ml i jest dodatkowo wyposażone w tackę filtrującą. Wyciskarka jest łatwa w czyszczeniu i ma wygodny uchwyt do przenoszenia.
Marka BOTTI
Kod EAN 5901832389781
Moc 250 W
Kolekcja Silver Line (silverLine)
Gwarancja 3 lata

Społeczność #FLORINAAGD

    Producenci